ATLANTIC ZEISER

Atlantic Zeiser jest światowym liderem w zakresie zaawansowanych zadań serializacji, personalizacji oraz track & trace. Jako kompetentny partner Atlantic Zeiser zapewnia innowacyjne rozwiązania dla złożonych procesów, wymagających efektywności, stabilności i zgodności z przyszłymi wymogami. Wszystkie technologie dostarczane przez firmę Atlantic Zeiser są tworzone od podstaw, co zapewnia dostęp do niedoścignionych zasobów wiedzy o sprzęcie, oprogramowaniu i surowcach.

BORER

Borer Chemie AG jest wiodącym dostawcą produktów i technologii do mycia i dezynfekcji.
Opracowuje, produkuje i dostarcza sprawdzone rozwiązania do profesjonalnych zastosowań dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, laboratoriów oraz placówek szpitalnych.​

Środki czyszczące firmy BORER znajdują w każdej dziedzinie przemysłu farmaceutycznego. Oprócz tradycyjnych zastosowań firma BORER stworzyła unikalne, uniwersalne technologie :

 • Czyszczenie i konserwacja narzędzi do tabletkowania,
 • Odrdzewianie i repasywacja zbiorników i instalacji wodnych.

Obszary poza farmaceutyczne, w których firma BORER jest dobrze rozpoznawalna to np.

 • Czyszczenie przed powlekaniem,
 • Czyszczenie szkła okulistycznego,
 • Czyszczenie płaskich ekranów telewizorów w procesie ich produkcji,
 • Czyszczenie szkła laboratoryjnego.

Analizy chemiczne i walidacja czyszczenia to standardowe usługi firmy Borer Chemie AG.

BREVETTI

Włoska firma będąca wiodącym producentem maszyn do inspekcji wizyjnej, która od ponad 60 lat wyznacza standardy obowiązujące w branży. Producent specjalizuje się w inspekcji produktów iniekcyjnych, pod kątem wykrywania defektów zarówno opakowań jak też produktów. Urządzenia umożliwiają przeprowadzenie inspekcji min. roztworów, zawiesin, liofilizatów w różnych typach opakowań, takich jak: ampułki, fiolki, ampułko-strzykawki, butelki.

BREVETTI posiada również w swojej ofercie maszyny i moduły do wykrywania nieszczelności w opakowaniach różnego rodzaju, z wykorzystaniem różnicy potencjałów czy spektroskopii laserowej. Urządzenia są dostępne w szerokim zakresie wydajności, od laboratoryjnych do w pełni automatycznych.

CEIA

Założona w 1962 roku firma CEIA jest światowym liderem w produkcji detektorów metalu dla przemysłu farmaceutycznego.

Urządzenia firmy CEIA służą jako narzędzia kontroli produktu do celów zarządzania jakością zarówno podczas procesu jak i na końcu linii. Detektory metali umożliwiają zidentyfikowanie i izolowanie zanieczyszczonych produktów zanim opuszczą zakład produkcyjny i wejdą do łańcucha dystrybucji.

CLEAN-TEK

​CLEAN-TEK jest doświadczonym, wykwalifikowanym dostawcą wysokiej jakości komponentów czystych pomieszczeń. Firma specjalizuje się w projektowaniu i produkcji ścian i systemów sufitowych. Wszystkie produkty są optymalnie dopasowane do specyficznych wymagań z bardzo różnych sektorów przemysłu - zwłaszcza farmaceutycznego - i spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania funkcjonalności, bezpieczeństwa i estetyki.

Oprócz systemów ścianek i sufitów farmaceutycznych oferta firmy CLEAN-TEK obejmuje m.in.

 • Śluzy osobowe,
 • Śluzy materiałowe,
 • Śluzy dla środków transportu,
 • Przegrody - łączniki dla linii produkcyjnych umieszczonych w pomieszczeniach o różnej klasie czystości,
 • Moduły nawiewu laminarnego,
 • Stanowiska do próbkowania i naważania,
 • Systemy zabezpieczenia ścianek przed uszkodzeniem.

CO.RA.

Doświadczenie zdobyte w ciągu ponad 30 lat działalności w branży farmaceutycznej i chemicznej sprawia, że CO.RA. jest idealnym partnerem dla OEM oraz zakładów produkcyjnych, który może zaoferować szeroki zakres zastosowań w transporcie produktów sypkich: niesterylnych proszków, tabletek, produktów spożywcznych i suplementów diety. CO.RA. oferuje szerokie portfolio produktów wytwarzanych w zgodzie z GMP oraz FDA, a w razie potrzeby z certyfikatami ATEX. Głównymi produktami są:

Zawory:

 • przechwytujące
 • dozujące
 • dozowanie precyzyjne
 • kruszące

Systemy:

 • dozująco-ważące
 • transportu
 • podnoszenia

 

DE LAMA

Firma DE LAMA, założona w 1949 jest jednym z najbardziej rozpoznawanych producentów urządzeń do sterylizacji. Projektowane sterylizatory i autoklawy dedykowane są dla przemysłu farmaceutycznego, mikrobiologicznego, chemicznego oraz kosmetycznego.

W swojej ofercie DE LAMA oferuje między innymi:

 • sterylizatory parowe i parowo/powietrzne
 • sterylizatory wodne
 • komory odkażające H2O2
 • sterylizatory H2O2
 • jednostki sterylizujące zintegrowane z izolatorem
 • parowe oraz elektryczne generatory pary czystej
 • sterylizatory suche
 • suszarnie statyczne i próżniowe
 • komory myjąco-suszące i dezynfekcyjne

EFFYTEC

Firma EFFYTEC rozpoczęła działalność w roku 2004, ale doświadczenie jej konstruktorów sięga początku lat 80-tych XX wieku.

Firma oferuje innowacyjne rozwiązania w zakresie poziomych maszyn do pakowania saszetek o różnym kształcie i różnego rodzaju.

Wszystkie saszetkarki EFFYTEC charakteryzują się dużą wydajnością przy zachowaniu kompaktowych wymiarów, higienicznym wykonaniem ze stali nierdzewnej, seryjnym zastosowaniem modemów do tele-serwisu oraz wieloma innymi, niestandardowymi rozwiązaniami.

Maszyny pakują proszki, granulaty, tabletki, kapsułki, płyny, produkty półpłynne oraz produkty stałe. Dlatego też znajdują zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu, a zwłaszcza w produkcji farmaceutycznej, spożywczej, kosmetycznej, chemicznej i innych.

FETTE Compacting

Fette Compacting jako lider rynku konstruuje i produkuje tabletkarki, a szczególnie specjalizując się w wysokiej jakości maszynach dla przemysłu farmaceutycznego i chemicznego. Siedziba i główne miejsce produkcji Fette Compacting znajduje się w Schwarzenbek koło Hamburga, w Niemczech. Z ponad 60-cioma latami doświadczenia we wprowadzaniu na rynek nowych technologii, firma jest postrzegana w oczach klientów jako kompetentny i innowacyjny partner.

FREWITT

Jako firma o światowym zasięgu i zorientowaniu na potrzeby Klientów, Frewitt jest idealnym partnerem w dziedzinie urządzeń procesowych dla form suchych wszystkich rodzajów. Firma dostarcza zaawansowane rozwiązania ze szwajcarską gwarancją jakości marki FREWITT, ciągle kontynuując prace badawczo-rozwojowe, aby być zawsze o krok do przodu w kwestii wymagań przemysłu. Podstawą know-how w planowaniu, inżynieringu oraz instalowaniu całych systemów produkcyjnych są: ponad 65-letnie doświadczenie, usługi R&D przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu, bliska współpraca z najlepszymi szkołami inżynieryjnymi oraz uniwersytetami. Posiadając światowy zasięg FREWITT jest w stanie zaspokoić wymagania szerokiej gamy branż przemysłowych. Lista usatysfakcjonowanych klientów zawiera wiele międzynarodowych renomowanych firm z różnych sektorów.

GRONINGER

Producent myjek, tuneli sterylizacyjnych, maszyn nalewająco- zamykających i etykieciarek dla przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. W zakres oferowanych urządzeń wchodzą maszyny do konfekcjonowania form płynnych i pół płynnych we fiolki, ampułkostrzykawki, kartridże, butelki i słoiczki. Urządzenia charakteryzują się budową modułową pozwalającą na ich wykorzystanie jako samodzielnych maszyn lub kompletnych linii technologicznych.

HARRO HÖFLIGER

Firma HARRO HÖFLIGER jest liderem innowacyjności w produkcji maszyn dla różnych gałęzi przemysłu, a zwłaszcza:

 • w zakresie precyzyjnego dozowania proszków w przemyśle farmaceutycznym. Maszyny firmy HARRO HÖFLIGER dozują proszek do gniazd blistrów, do kapsułek, do specjalnych pojemników i innych zastosowań inhalacyjnych;
 • kapsułkarek o budowie modułowej, zdolnych do precyzyjnego dozowania proszków, peletek, mikro-tabletek i płynów;
 • pakowania blistrów do nietypowych opakowań np. portfelików czy specjalnych kartoników;
 • maszyn do pakowania plastrów i produktów z taśmy w tym tzw. „oral strips”;
 • maszyn do pakowania diagnostyków;
 • maszyn montażowych;
 • produkcji innowacyjnej aplikacji „X-Straw” w kooperacji z firmą DS.-Technology;
 • urządzeń dla innych gałęzi przemysłu np. linii do produkcji wyrafinowanych środków do zmywarek, linii do pakowania wkładów z kawą i innymi środkami spożywczymi, linii do produkcji kosmetycznej;
 • w zakresie projektów specjalnych, realizowanych zgodnie z nowatorskimi założeniami firm korzystających z usług HARRO HÖFLIGER.

INVPACK

Firma INVPACK jest dostawcą saszetkarek i maszyn do stick-packów. Posiadają w swoim portfolio szeroką gamę maszyn zarówno o bardzo wysokich, jak również średnich i niskich wydajnościach. Wieloletnie doświadczenie firmy INVPACK na rynku farmaceutycznym gwarantuje dostosowanie rozwiązania do indywidualnych potrzeb, niezależnie od formatu oraz produktu.

NETZSCH-VAKUMIX

Niemiecki producent mieszalników homogenizacyjnych oraz różnego rodzaju mieszalników i zbiorników do produkcji form mokrych np. żeli, emulsji, kremów, maści i past dla przemysłu farmaceutycznego, kosmetycznego, spożywczego i chemicznego. Zakres urządzeń obejmuje maszyny laboratoryjne, kilkutysięczne mieszalniki oraz pełne stacje procesowe wyposażone w nowoczesne systemy obsługi i kontroli.

OMAR

Firma OMAR od wielu lat produkuje półautomatyczne maszyny blistrowe i deblistrownice dla przemysłu farmaceutycznego do zastosowania w laboratoriach i produkcji małoseryjnej.

Kilku lat temu rozpoczęto produkcję w pełni automatycznych maszyn blistrowych, które oferują szerokie możliwości pakowania tabletek, kapsułek, ampułek i innych produktów farmaceutycznych do blistrów wykonanych ze wszystkich rodzajów folii używanych obecnie na rynku w tego typu produkcji.

PHARMA TECHNOLOGY

Pharma Technology od 1993 roku jest światowym liderem w zakresie urządzeń towarzyszących procesom wytwarzania oraz pakowania tabletek i kapsułek w przemyśle farmaceutycznym. Dzięki bogatemu doświadczeniu, Pharma Technology oferuje szeroką gamę maszyn, w tym urządzenia do: odpylania / polerowania, wykrywania metali, kontroli w trakcie procesu (waga, grubość, średnica i twardość), zewnętrznego napylania środka poślizgowego i systemy do sortowania, dostępne na każdym poziomie szczelności: otwarte „OA”, pyłoszczelne „DT”, zamknięte „C” i szczelnie zamknięte „HC”.

 

RIERA NADEU

RIERA NADEU, SA jest wiodącą firmą na świecie w produkcji wirówek i mikronizatorów. Zlokalizowana w pobliżu Barcelony firma stała się w swojej dziedzinie symbolem zaangażowania w najnowsze technologie, nieustannego ulepszania jakości i troski o klienta. Stosując swoje doświadczenie i wiedzę RIERA NADEU SA jest w stanie sprostać najbardziej zróżnicowanym wymaganiom w celu stworzenia urządzeń i instalacji pożądanych przez klienta.

SCHLICK

​Firma Schlick jest ekspertem w wytwarzaniu precyzyjnych dysz prostych jak i wieloproduktowych, systemów natryskowych i rozpylających stosowanych w procesach produkcyjnych oraz procesach WIP/CIP/SIP w wielu gałęziach przemysłu.

Podczas całej ponad 111-letniej historii Schlick pozostaje wierny swej zasadzie : ”wyprodukowano w 100 % w Niemczech”.

SERVOLIFT

Firma Servolift GmbH dostarcza technologie transportu wewnętrznego, mieszania oraz mycia dla branży farmaceutycznej, spożywczej oraz chemicznej. Naszą siłą jest konstruowanie i produkcja mieszalników, podnośników, urządzeń mobilnych, systemów myjących jak również specjalnych rozwiązań wg wymagań naszych Klientów. Zatrudniająca 120 osób jest liderem w swojej dziedzinie.

UET

​Firma U-E-T Bernd Siebler GmbH oferuje Państwu uniwersalne kartoniarki półautomatyczne, które dzięki zastosowaniu opatentowanego systemu STELLA 68 praktycznie nie potrzebują części formatowych do różnych rozmiarów kartoników.

Maszyny te produkowane są w kilku wielkościach i znajdują zastosowanie w wielu dziedzinach np. w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym, spożywczym, chemicznym, i innych.

VOLKMANN

Firma Volkmann GmbH została założona w roku 1973. Od roku 1979 nastąpił gwałtowny rozwój firmy w związku z wprowadzeniem nowej serii urządzeń do transportu próżniowego. W obecnej chwili to lider w swojej dziedzinie, który oprócz urządzeń do transportu próżniowego oferuje urządzenia do rozładunku worków oraz bigbagów.

XERTECS

Firma XERTECS specjalizuje się w urządzeniach procesowych dla przemysłu farmaceutycznego i chemicznego. Założona przez doświadczonych specjalistów, oferuje wyjątkowe rozwiązania techinczne i znakomity serwis. XERTECS łączy najwyższy poziom innowacji z pełną elsatycznością w rozwoju i wdrożeniach procesów technologicznych, produktów oraz usług.

Siedziba w Müllheim, w Niemczech, zapewnia obsługę klientów przemysłu farmaceutycznego, z naciskiem na formy suche.

 

W swojej ofercie firma XERTECS posiada:

- mieszalniki granulacyjne

- suszarnie fluidalne

- powlekarki tabletek

 

Szeroki typoszereg urządzeń uzupełniają rozwiązania w skali laboratoryjnej i pilotażowej.

Kontakt z nami

Zamknij x
W ramach naszej strony stosujemy pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, dzięki czemu dostosowuje się ona do Państwa indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Więcej informacji znajduje się w naszej Polityce cookies.